Index \ Nieuws
vv Twenthe 8 - Tubantia 3
Aanstaande zaterdag eindelijk weer een keer thuis, en wel tegen Tubantia. Een wedstrijd die gewonnen MOET worden, om nog een kansje te houden op het kampioenschap! Wegens afwezigheid van vd Einde, neemt GW de leiding op zich.. LET OP, we voetballen al om half 12:30u!!

Aanwezig: 11:45u !!

Selectie:
  1. Bernd Waanders
  2. Job Janssen
  3. Tom Berkers
  4. Niels Freriksen
  5. Bryan Tieman
  6. John Westerik
  7. Boulos Kourie
  8. Zaka Kourie
  9. Niek Haafkes
  10. Deniz Sogut
  11. Kevin van den Burg
  12. Lars Endeman
  13. Ivo Roetgerink
  14. Tom Heijmer
  15. Jorrit Knol
  16. Stephan van Hulst
  17. Jelle Linthorst

Afwezig:
  1. Jeroen van Koolwijk
  2. Roy Bergsma
Wilhelminaschool 3 - vv Twenthe 8
Aanstaande zaterdag wederom een uitwedstrijd, ditmaal tegen Wilhelminaschool 3.

Aanwezig: 13:15u

Selectie:
  1. Bernd Waanders (RIJDEN)
  2. Job Janssen
  3. Tom Berkers
  4. Niels Freriksen
  5. Bryan Tieman (RIJDEN)
  6. John Westerik (RIJDEN)
  7. Boulos Kourie
  8. Zaka Kourie (RIJDEN)
  9. Niek Haafkes
  10. Deniz Sogut (RIJDEN)
  11. Kevin van den Burg (RIJDEN)
  12. Lars Endeman

Afwezig:
  1. Ivo Roetgerink
  2. Jeroen van Koolwijk
  3. Tom Heijmer
  4. Jorrit Knol
  5. Roy Bergsma
  6. Stephan van Hulst
Tubantia 3 - vv Twenthe 8
Aanstaande zaterdag de belangrijke topper tegen Tubantia 3, er moet gewonnen worden om zicht te houden op het kampioenschap.. we vertrekken vanaf Cafe Johnys.

Aanwezig: 14:15u bij CAFE JOHNYS!!

Selectie:
  1. Nick Koebrugge
  2. Bernd Waanders
  3. Job Janssen? (RIJDEN)
  4. Tom Berkers
  5. Niels Freriksen?
  6. Ivo Roetgerink (RIJDEN)
  7. Bryan Tieman
  8. John Westerik
  9. Boulos Kourie (RIJDEN)
  10. Zaka Kourie
  11. Niek Haafkes
  12. Tom Heijmer
  13. Jorrit Knol (RIJDEN)
  14. Deniz Sogut
  15. Kevin van den Burg
  16. Robert de Ruig

Afwezig:
  1. Jeroen van Koolwijk (RIJDEN)
  2. Lars Endeman
  3. Roy Bergsma
  4. Stephan van Hulst (RIJDEN)
Enter Vooruit 4 - vv Twenthe 8
Aanstaande zaterdag de zware uitwedstrijd tegen Enter Vooruit 4

Aanwezig: 13:15u

Selectie:

  1. Stephan van Hulst
  2. Bernd Waanders
  3. Job Janssen
  4. Tom Berkers (RIJDEN)
  5. Niels Freriksen (RIJDEN)
  6. Ivo Roetgerink
  7. Bryan Tieman
  8. John Westerik
  9. Boulos Kourie
  10. Zaka Kourie
  11. Jorrit Knol
  12. Deniz Sogut
  13. Niek Haafkes (RIJDEN)
  14. Rogier de Lat

Afwezig:
  1. Jeroen van Koolwijk
  2. Tom Heijmer (RIJDEN)
  3. Lars Endeman (RIJDEN)
  4. Roy Bergsma (RIJDEN)
  5. Kevin van den Burg
klik hier voor het gehele archief.